13 lut

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w mini siatkówce

Mamy mistrzów i wicemistrzynie powiatu !

W dniu 6.02.2017 r. w hali sportowej w Godzianowie odbyły Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w mini siatkówce dziewcząt  i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji  zgłosiły się 3 drużyny dziewcząt i dwie chłopców. Drużyny grały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów.

Wynik rywalizacji dziewcząt:

SP Godzianów   – SP Białynin    2 – 1

SP Lipce Reymontowskie – SP Godzianów    2 – 0

SP Lipce Reymontowskie – SP Białynin  2 – 0

Ostateczna kolejność:

SP Lipce Reymontowskie

SP Godzianów

SP Białynin

Skład reprezentacji dziewcząt:

Kinga Dura, Ewa Lipińska, Lilianna Pintara, Julia Kolis, Izabela Podkoń(C) , Dominika Drążkiewicz, Michalina Pąśko, Daria Dominiak, Aleksandra Szychowska.

Wynik rywalizacji chłopców:

SP Godzianów   –  SP Wysokienice        2 – 0

Ostateczna kolejność:

SP Godzianów

SP Wysokienice

Skład reprezentacji chłopców:

Kamil Karalus, Hubert Dziuda, Kacper Karalus, Mateusz Kowara(C), Mateusz Orłowski, Bartosz Drążkowicz, Maciej Skibiński, Mikołaj Markiewicz.

DSC_0828

Nasze drużyny tak samo jak na mistrzostwach powiatu w unihokeju, dziewczęta zajęły drugie a chłopcy pierwsze miejsce. Bardzo cieszy wygrana chłopców ponieważ od wielu już lat nie udawało im się wygrać  tej rywalizacji. Chłopcy wywalczyli awans do półfinałów wojewódzkich. Wielkie brawa dla naszych drużyn. Szkoda tylko że do tej rywalizacji zgłasza się tak mało drużyn.

Opiekun: Robert Duda