21 mar

Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w piłce nożnej halowej

W dniu 07.02.2017 w hali sportowej w Godzianowie odbył się  Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w piłce nożnej halowej rocznik 2004 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyny, które grały systemem każdy z każdym. Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO Godzianów Sławomir John natomiast sędzią technicznym dyrektor GOKSiR Godzianów Grzegorz Supera. Prowadzącym turniej był Robert Duda nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO Godzianów.

Skład zwycięskiej drużyny:

Łukasz Świderek – Kamil Karalus, Kacper Karalus, Julia Kolis, Amelia Karalus, Kacper Saks, Natalia Kubicz, Bartosz Wolski.

Król strzelców: Julia Kolis – 6 bramek (Płyćwia)

Najlepszy bramkarz: Hubert Dziuda (Kawęczyn)

Najlepszy „Orlik”: Amelia Karalus (Płyćwia)

Najlepsza  zawodniczka: Aleksandra Szychowska  (Kawęczyn)

Najlepszy zawodnik: Mateusz Kowara (Godzianów)

Drużyna z Płyćwi prowadzona przez Kamila Karalusa (kapitan) zasłużenie zwyciężyła w turnieju broniąc tytuł z przed roku. Dwie zawodniczki z Płyćwi zostały wyróżnione nagrodami indywidualnymi. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna Byczek. Pomimo osłabienia (choroba kapitana) i gry uczniami klasy czwartej potrafiła przeciwstawić się drużynie Kawęczyna i wywalczyła punkt, który odebrał podium Kawęczynowi.

Wszyscy zawodnicy otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez sklepik uczniowski prowadzony przez panią Agnieszkę Kamieniarz. Wyróżniający się zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Puchary i dyplomy zostały wręczone kapitanom drużyn.Nagrody w zastępstwie za wójta Zdzisława Tuleję wręczył dyrektor GOKSiR Godzianów Grzegorz Supera gratulując wszystkim uczestnikom i życząc jak największych sukcesów sportowych.