10 maj

Mała Piłkarska Kadra Czeka w piłce nożnej chłopców

W dniu 19.04.2017 na boisku Orlik  w Makowie odbył się  turniej „Mała Piłkarska Kadra Czeka” Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w piłce nożnej chłopców organizowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. System rozgrywek w grupach każdy z każdym. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w grupach awansowały do półfinału.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców: gr. b

SP Białynin  – SP Godzianów   0 : 4  (M. Skibiński 2, M. Kowara, B. Drążkowicz)

SP Godzianów   –  SP Trzcianna  2 : 0  (B. Drążkowicz, H. Dziuda)

Półfinał

Jutrzenka Drzewce  – SP Godzianów     1 : 1 (M. Kowara)  K: 2-1

Mecz o trzecie miejsce:

SP Godzianów   –  SP Nowy Dwór  1 : 0  (M. Markiewicz)

5-12.

SP Maków, SP Słupia, SP Trzcianna, SP Białynin, SP Lnisno, SP Bolimów, SP Głuchów, SP Winna Góra

Skład: Mateusz Orłowski  –Kacper Karalus, Kamil Karalus, Mateusz Kowara, Bartosz Drążkowicz, Maciej Skibiński, , Mateusz Głuszek, Mikołaj Markiewicz, Hubert Dziuda  Bartosz Mozga.

Mamy podium, nasi chłopcy zajęli trzecie miejsce w eliminacjach powiatowych „Mała Piłkarska Kadra Czeka” w gronie dwunastu drużyn. Troszkę szczęścia w końcówce meczu półfinałowego i to my zagralibyśmy w finale a wtedy wszystko możliwe.

Opiekunowie: Robert Duda, Roman Orłowski.