10 maj

Mała Piłkarska Kadra Czeka w piłce nożnej dziewcząt

DSC_0924W dniu 25.04.2016 na boisku "Orlik" w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka” organizowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn dziewcząt, które zostały podzielone na dwie grupy. Drużyny które zajęły pierwsze zagrały w finale a drugie miejsca w grupach grały o trzecie w turnieju.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt:

Grupa B
                       SP Godzianów – SP Bolimów   1 : 0 (J. Kolis)

S P Godzianów – SP Nowy Dwór   2 :  0  (J. Kolis 2)

SP Białynin  –   SP Godzianów   0 : 4    (J. Kolis 2, A. Szychowska)

Finał

SP Wysokienice  –  S P Godzianów     0  :  2 (J. Kolis 2)

Skład:
Michalina Pąśko –  Julia Kolis, Izabela Podkoń, Lilianna Pintara, Michalina Antoniak, Ewa Lipińska, Aleksandra Szychowska, Daria Dominiak.

Nasze dziewczęta zdobyły Mistrzostwo Powiatu bez straty punktu i bramki, były po prostu najlepsze. Można było się spodziewać wygranej, ponieważ w poprzednim roku w fiale powiatowym turnieju „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” nasza drużyna także gładko wygrała turniej. Nasza zawodniczka Julia Kolis została „królową strzelczyń” turnieju z sześcioma bramkami i w nagrodę otrzymała pamiątkową statuetkę. Julka jest kadrze młodziczek województwa łódzkiego kapitanem drużyny. Nasze dziewczęta otrzymały puchar, dyplom i piłkę oraz prawo reprezentowania powiatu w eliminacjach wojewódzkich.

Trener: Robert Duda