25 wrz

MISTRZOSTWA POWIATU – biegi przełajowe.

mistrz_powiat_biegi

W dniu 25.09.2017 na boisku przy Szkole Podstawowej w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które rozpoczęły sezon 2017/2018 Szkolnego Związku Sportowego w Skierniewicach. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Nasi chłopcy z gimnazjum byli tego dnia bezkonkurencyjni zajmując całe podium. Przypomnijmy że w zeszłym roku mistrz powiatu też był z naszej szkoły Paweł Urbanek. Na podium także zameldował się Norbert Klepaczka i Jakub Rudnicki a piąty był Roman Świderek. Honor szkoły podstawowej został obroniony przez Aleksandrę Kowara, która była trzecia. Pierwsza piątka zawodników w każdej kategorii w nagrodę otrzymała dyplomy, upominki oraz prawo reprezentowania powiatu na zwodach wojewódzkich, które odbędą się w 28 września w Uniejowie. Natomiast pierwsza trójka została nagrodzona pamiątkowymi medalami. Nagrody wręczał starosta skierniewicki Mirosław Belina oraz dyrektor SP Bolimów Małgorzatę Ciężarek. Dziękujemy wszystkim reprezentantom szkoły i gratulujemy nagrodzonym.
Opiekunowie: Robert Duda, Przemysław Sas, Joanna Górajska.

ZAPRASZAMY do KRONIKI SPORTOWEJ, aby zapoznać się z protokołami z zawodów.