25 paź

Zawody szkolne w tenisie stołowym

tenis_stoł_szkolne

W październiku 2017 r. w sali tenisa stołowego odbyły się Mistrzostwa ZSO Godzianów w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do fazy finałowej mistrzostw awansowali najlepsi zawodnicy z klas VII SP oraz II i III gim. po rozegraniu mistrzostw klasowych. Rozstawieni uczniowie, to mistrzowie poszczególnych klas i do nich do losowano rywali. Uczestnicy grali do dwóch wygranych setów.

Dziewczęta:

I. Jakub Trębski
II. Daniel Dziąg
III. Łukasz Zarzycki

Wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy zajęli miejsca poniżej trzeciego uzyskali 5 punktów do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły i klasyfikacji na najbardziej usportowioną klasę. Miejsca drugie i trzecie uzyskały 10 a zwyciężcy 15 punktów. Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i medali ufundowane przez sklepik uczniowski i Radę Rodziców wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrodzeni uczniowie będą  reprezentować naszą szkołę na zawodach powiatowych.

Opiekunowie: Robert Duda, Przemysław Sas