11 lis

święto niepodległ small

11 listopada 2017 r. społeczność szkolna (nauczyciele, dzieci i młodzież) wraz z mieszkańcami gminy Godzianów wzięła udział w uroczystościach z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

O godz. 10.30 odbyła się msza święta z udziałem gminnej orkiestry dętej, pocztów sztandarowych szkoły, pocztów sztandarowych straży pożarnej gminy Godzianów oraz grupy Orląt. Po mszy świętej wszyscy udali się pod pomnik Tadeusza Kościuszki. Odśpiewany został Hymn Państwowy i odczytany Apel Poległych.

Na koniec złożono kwiaty pod pomnikiem. Po uroczystościach wszyscy zostali zaproszeni na gorącą grochówkę.

Opracowała: Joanna Górajska