26 mar

Turniej piłki halowej – Puchar Wójta

puchar_wójta_halowa_2017-2018

 
 
21.03.2018 r. na hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w Piłce Nożnej Halowej Gimnazjum.

Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny.
Lnisno reprezentowała drużyna – JP Armia, Byczki – EMP Byczki, Godzianów – UKS Godzianów oraz Płyćwia – FC Płyćwia. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym, a mecz trwał 13 min. Mecze przebiegały zgodnie z zasadą fair play, a nad jej przestrzeganiem czuwał sędzia główny i organizator turnieju Robert Duda oraz sędzia liniowy Przemysław Sas. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiały się następująco:
 
MECZ - WYNIK
 • LNISNO – GODZIANÓW 6:0
 • PŁYĆWIA – BYCZKI 0:2
 • BYCZKI – GODZIANÓW 2:1
 • LNISNO – PŁYĆWIA 4:0
 • GODZIANÓW – PŁYĆWIA 3:1
 • BYCZKI – LNISNO 3:4
Tytuł mistrzowski zdobyła i obroniła z poprzedniego roku drużyna z Lnisna wygrywając wszystkie swoje mecze z imponującą ilością bramek – 14 ! 
 
Klasyfikacja końcowa:
DrużynaPunktyBramki
 1. LNISNO914
 2. BYCZKI6 - 7
 3. GODZIANÓW3 - 4
 4. PŁYĆWIA0 - 1
Najładniejszą bramkę turnieju Jury sędziowskie uznało bramkę Norberta Klepaczki z Byczek. Królem strzelców został Jakub Trębski z Lnisna, zdobywając 9 bramek. Na najlepszego bramkarza wybrano Mateusza Głuszka z Byczek. Najlepszą zawodniczką turnieju została Maja Mozga z Godzianowa, a najlepszym zawodnikiem Jakub Rudnicki z Byczek.

Zwycięska drużyna z Lnisna wystąpiła w składzie:
 • Jakub Trębski
 • Paweł Pytkowski
 • Mateusz Świderek
 • Konrad Kowalski
 • Adam Duda
 • Kacper Maciesiak
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TURNIEJU !