01 wrz

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

rok-szkolny_2018-2019185 dni do końca roku – taki napis powitał uczniów, rodziców  oraz nauczycieli  Zespołu Szkół Ogólnokształcących, którzy 3 września 2018 roku zawitali po wakacjach w progi szkolne. 

Dyrektor ZSO Lucja Supera powitała gości zaproszonych na uroczystość – księdza proboszcza Arkadiusza Grodzickiego, wójta gminy Zdzisława Tuleję, przewodniczącą Rady Gminy Halinę Karalus, oraz nauczycieli, rodziców i uczniów. Dyrektor najcieplejsze słowa skierowała do siedmiolatków, którzy po raz pierwszy przekroczyli szkolne progi. Podczas uroczystości Wójt Gminy wręczył akt awansu na stopień nauczyciela mianowanego Dariuszowi Studniarkowi – nauczycielowi matematyki i fizyki. 
Po uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych.

1 (1)1 (2)1 (4)1 (7)