21 lis

Warsztaty – „Jak mądrze korzystać z Internetu”

warsztaty_bezpieczny_internet

Takie właśnie zagadnienie było tematem warsztatów, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły w dniu 21 listopada 2018 r. O dobrodziejstwach, ale także zagrożeniach płynących z sieci, mogli dowiedzieć się uczniowie wszystkich klas, od najmłodszych do gimnazjalistów, podczas spotkań z Maciejem Szczodrowskim z fundacji Bonum Humanum. 

Połączenie wiedzy eksperta i doświadczeń młodych użytkowników internetu obfitowało w wiele cennych wniosków. Rodzice także mogli wysłuchać interesującego wykładu: “Dlaczego dzieci uciekają rodzicom?”. Spotkanie zbiegło się w czasie ze śródsemestralną wywiadówką, toteż bardzo wielu rodziców mogło wysłuchać cennych obserwacji, dowiedzieć się o wirtualnej rzeczywistości, która stanowi codzienność najmłodszego pokolenia, a przede wszystkim jak zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci.
M. Szczodrowski przyjechał na zaproszenie Dyrektora ZSO i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Godzianowie.