28 mar

Mistrzostwa szkoły

mistrzostwa-sp-warcaby

W lutym i marcu w szkole podstawowej w Godzianowie zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Warcabach w kategorii dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięło udział  14 dziewcząt i 18 chłopców z klas IV-VI. Uczestnicy grali systemem pucharowym do dwóch zwycięstw.

Klasyfikacja dziewcząt:

Miejsce                                     klasa                 

  1. Anastazja Stefańska           V a                  
  2. Małgorzata Klimczyk           VI                   
  3. Katarzyna Meszka              V b                

 

 Klasyfikacja chłopców:

Miejsce                                     klasa                 

  1. Kamil Murgrabia                 V b                 
  2. Olaf Michalski                     VI                  
  3. Jakub Kijo                           VI               

Zwycięzcami mistrzostw zostali uczniowie klas piątych Anastazja Stefańska i Kamil Murgrabia. Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, które wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrody ufundował sklepik uczniowski i Rada Rodziców.

Organizatorzy konkursu: Robert Duda, Rafał Perski

warcaby1