01 wrz

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

DSC_06912 września 2019 roku uczniowie w liczbie dwustu czterech osób zawitali po wakacjach w progi szkolne. Dyrektor ZSO Lucja Supera powitała gości zaproszonych na uroczystość – księdza proboszcza Arkadiusza Grodzickiego, wójta gminy Andrzeja Mozgę, przewodniczącą Rady Gminy Halinę Karalus, oraz nauczycieli, rodziców i uczniów.

Dyrektor najcieplejsze słowa skierowała do uczniów klasy pierwszej, którzy od tego roku będą uczęszczać do naszej szkoły, a ich wychowawczynią została Danuta Mozga. Podczas uroczystości Wójt Gminy odniósł się do nowego otoczenia szkoły. Wzbogaciło się ono o ogrodzenie od ulicy Sportowej, a dzięki projektowi „Ogród zmysłów” o nowe alejki, krzewy i rośliny miododajne dla owadów z uli dydaktycznych, oraz o altankę umożliwiającą lekcje na powietrzu. 
Po przemówieniach okolicznościowych i prezentacji nauczycieli i wychowawców wszyscy udali się na spotkania do swoich sal lekcyjnych. DSC_0680 DSC_0683 DSC_0695 DSC_0699 DSC_0701 DSC_0704 DSC_0707