14 paź

Otwarte Mistrzostwa Godzianowa w indywidualnych biegach przełajowych.

Hisilicon Balong

W dniu 17 września 2019 na Stadionie Sportowym w Godzianowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Godzianowa w indywidualnych biegach przełajowych. W mistrzostwach wystartowali uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli z Drzewiec, Lnisna i Godzianowa. Nasza szkoła była reprezentowana uczniów we wszystkich kategoriach. Uczestnicy mieli do pokonania dystanse od 300 m do 1500 m.

Protokół z zawodów

W Mistrzostwach wystartowało 74 uczestników. Organizatorami zawodów były UKS „Żak” Godzianów który ufundował nagrody dla uczestników i ZSO Godzianów. Wszyscy uczestnicy otrzymali punkty do klasyfikacji na Najlepszego Sportowca Szkoły. Nagrody wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Pierwsza piątka zawodników z każdego biegu otrzymała dyplomy a trójka medale. Zwycięzca każdego z biegów dodatkowo otrzymał pamiątkową statuetkę.  Nagrodzeni zawodnicy będą reprezentowali naszą szkołę na zwodach powiatowych, które odbędą się 23 września w Makowie.

Opiekunowie: Halina Majka, Katarzyna Białkowska- Kranik, Robert Duda, Rafał Perski