19 paź

Mistrzostwa SP w tenisie stołowym

tenis-stolowy-2019

W październiku 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym w kategoriach klasy IV- VI, VII-VIII dziewcząt i chłopców. W mistrzostwach udział wzięli uczniowie, którzy przebrnęli przez rozgrywki klasowe. Uczestnicy rozgrywek grali do dwóch wygranych setów.

Klasyfikacja dziewcząt:

Klasy: IV-VI                                                                          Klasy: VII-VIII

  1. Dominka Lipińska

1. Amelia Karalus       

  1. Aleksandra Kowara

2. Natalia Ceroń

  1. Aleksandra Szychowska

3. Oliwia Mierzejewska

                                                                                   

Klasyfikacja chłopców:

Klasy: IV-VI                                                                          Klasy: VII-VIII

  1. Paweł Pukacz

1. Maciej Skibiński

  1. Kordian Tuka

2. Kacper Zarębski

  1. Dominik Makowski

3. Bartosz Drążkowicz

Wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy zajęli miejsca poniżej trzeciego uzyskali 5 punktów do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły i klasyfikacji na najbardziej usportowioną klasę. Miejsca drugie i trzecie uzyskały 10 a zwycięscy 15 punktów. Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i medali wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych.

Organizatorzy: Robert Duda, Rafał Perski.