27 lut

Turniej o Puchar Wójta Gminy Godzianów

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

W dniu 11 luty 2020 w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Godzianów w kategorii klas IV-VI. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyny, które grały systemem każdy z każdym.

Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego Robert Duda. Natomiast prowadzącymi pracownik GCKSiB Godzianów Grzegorz Supera i Rafał Perski nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO Godzianów.

Lp.

Mecz

Wynik

1.

Lnisno – Byczki

1 – 2

2.

Płyćwia – Godzianów

0 – 4

3.

Kawęczyn – Lnisno

2 – 0

4.

Byczki –  Płyćwia

0 – 2

5.

Godzianów – Kawęczyn

2 – 0

6.

Lnisno –  Płyćwia

0 – 3

7.

Kawęczyn – Byczki

0 – 2

8.

Godzianów – Lnisno

4 – 0

9.

Kawęczyn – Płyćwia

1 – 1

10.

Byczki – Godzianów

0 – 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.

Drużyna

Punkty

1.

Godzianów

12

2.

Płyćwia

7

3.

Byczki

6

4.

Kawęczyn

4

5.

Lnisno

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład zwycięskiej drużyny: Dominik Makowski – Jakub Mozga, Paweł Pukacz, Filip Reczulski, Bartosz Jarosiński, Kamil Murgrabia, Dawid Czechowski, Kordian Tuka, Katarzyna Meszka, Aleksandra Czechowska.

Król strzelców: Jakub Mozga – Godzianów

Najlepsza zawodniczka: Natalia Ceroń – Płyćwia

Najlepszy bramkarz: Jakub Szustakowski – Byczki

Najlepszy zawodnik: Paweł Pukacz – Godzianów

Najładniejsza bramka: Kordian Tuka – Godzianów

Turniej cieszył się dużą frekwencją. W rozgrywkach wzięło udział 42 zawodników w pięciu drużynach. Bezkonkurencyjna była drużyna z Godzianowa, która zdobyła komplet punktów.  Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, każda drużyna otrzymała puchar i dyplom. Wyróżniających się zawodnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Nagrody wręczali, Wójt Gminy Andrzej Mozga, Dyrektor ZSO Godzianów Lucja Supera, Dyrektor GCKSiB Godzianów Anna Mozga gratulując wszystkim uczestnikom i życząc jak największych sukcesów sportowych. Podziękowania dla Pana Grzegorza Supery, który przygotował dyplomy i pomógł w organizacji turnieju.