28 lut

Wicemistrzostwo Powiatu dla chłopców

puchar-starosty-2020-3

W dniu 10 luty 2020 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego chłopców do lat 15 w halowej piłce nożnej organizowane przez Starostwo Powiatowe w Skierniewicach i Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło się aż 10 drużyn.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców gr: A

Godzianów  –  Nowy Dwór   7 : 1      

Godzianów  –  Głuchów        1 : 0    

Białynin  –  Godzianów         0 : 2

 Godzianów  –  Bolimów       6 : 0  

Finał: 

Godzianów  –  Wysokienice        0 : 5     

Ostateczna kolejność:

  1.  

Wysokienice

  1.  

Godzianów

  1.  

Głuchów

  1.  

Drzewce

5.

Maków

6.

Bolimów

7.

Białynin

8.

Nowy Dwór

9.

Winna Góra

10.

Trzcianna

Skład: Mateusz Głuszek – Bartosz Drążkowicz, Maciej, Skibiński, Bartosz Mozga, Antoni Zarębski, Kacper Zarębski.

Nasi chłopcy wywalczyli drugie miejsce w stawce dziesięciu drużyn. W finale zabrakło sił, dwóch zawodników na zmianę to trochę mało. Królem strzelców turnieju został Maciej Skibiński z naszej drużyny, gratulujemy. Puchary dla pierwszych czterech drużyn, statuetki i dyplomy wręczyli Starosta Skierniweicki Mirosław Belina i Wójt Gminy Godzianów Andrzej Mozga.

Opiekunowie: Robert Duda, Rafał Perski.