03 mar

Puchar Księdza Proboszcza

Puchar-ksiedza-proboszcza-1-6_8

W dniu 20.02.2020 w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii Godzianów w kategorii Szkoły Podstawowej klas VI-VIII. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny, które grały systemem każdy z każdym.

Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego Robert Duda natomiast sędzią technicznym pracownik GCKSiB Godzianów Grzegorz Supera. Turniej prowadził Rafał Perski nauczyciel wychowania fizycznego w ZSO Godzianów.

Lp.

Mecz

Wynik

1.

P.K. – Godzianów

1 – 0

2.

Lnisno – Byczki

0 – 9

3.

P.K. – Lnisno

6- 1

4.

Byczki – Godzianów

0 – 1

5.

Godzianów – Lnisno

6 – 1

6.

Byczki – P. K.

0 – 1

7.

Mecz Gwiazd

Drużyna Proboszcza – Dream Team

4 – 3

 

Lp.

Drużyna

Punkty

1.

Płyćwia/ Kawęczyn 

9

2.

Godzianów

6

3.

Byczki

3

4.

Lnisno

0

 

 

 

 

 

 

 

Skład zwycięskiej drużyny: Łukasz Świderek – Bartosz Drążkowicz, Antoni Zarębski, Tobiasz Magiera, Aleksandra Szychowska, Kacper Saks, Szymon Juraś.

W drużynie Księdza Proboszcza wystąpili: Krzysztof Wasiak – Ireneusz Pąśko, Jacek Szychowski, Daniel Karalus, Dariusz Studniarek, Rafał Perski – trener Jarosław Zarębski.

Król strzelców: Bartosz Drążkowicz – P./K.

Najlepszy bramkarz: Bartosz Ebert – Lnisno

Najlepszy zawodnik: Mateusz Głuszek – Byczki

Najładniejsza bramka: Kacper Zarębski – Byczki

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodki poczęstunek ufundowany przez księdza proboszcza. Wyróżniający się zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki natomiast puchary i dyplomy zostały wręczone kapitanom drużyn. Nagrody wręczali ksiądz proboszcz Krzysztof Wasiak, dyrektor ZSO Godzianów Lucja Supera, dyrektor GCKSiB Godzianów Anna Mozga gratulując wszystkim uczestnikom i życząc sukcesów sportowych. Podziękowania dla Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Biblioteki Pana Grzegorza Supery, który po raz kolejny pomógł w organizacji turnieju.

Puchar-ksiedza-proboszcza-2v2-6_8