24 kwi

Konkurs!!!

konkurs-kotylion-2020

Dyrektor ZSO w Godzianowie ogłasza konkurs na najpiękniejszy kotylion.
W związku z tym, że zajęcia w naszej szkole odbywają się w trybie zdalnym a zbliżają się obchody Święta Flagi oraz Święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja ogłaszamy konkurs plastyczny.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Dyrektor ZSO w Godzianowie.
  2. Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest Marta Fontańska, nauczyciel historii w ZSO w Godzianowie.
  3. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej z klas I-VIII.
  4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach wiekowych:

I kategoria – klasy I-III

II kategoria – klasy IV-VI

III kategoria – klasy VII-VIII

1. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu.
  2. Uczeń/Uczennica samodzielnie wykonują patriotyczny kotylion z dowolnych materiałów.
  3. Kotylion musi być wykonany zgodnie z przyjętymi zasadami jak dla kokardy narodowej. Kokarda narodowa to rozeta z kolorem białym w środku a czerwonym na zewnątrz.
  4. Po wykonaniu pracy należy przypiąć kotylion do piersi i zrobić sobie z nim zdjęcie, a następnie fotografię wysłać na adres: fontanska.marta@zso-godzianow.pl
  5. Plik ze zdjęciem należy opisać w następujący sposób:

KONKURS, Imię i nazwisko ucznia/uczennicy, klasa – proszę nie zapominać o dopisku „KONKURS”

1. Na maile ze zdjęciami prac czekamy do 30 kwietnia 2020r.
  2. Komisja konkursowa oceni kreatywność, estetykę oraz wkład pracy.
  3. Dla zwycięzców w każdej z kategorii przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Przypominamy także, że obowiązkiem każdego patrioty jest wywieszenie flagi narodowej dla uczczenia Świąt majowych. Zostańmy w domach, ale jednocześnie łączmy się we wspólnym świętowaniu.