06 lis

Dzień hiszpański

dzien-hiszpanski-2020

W środę 21 pażdziernika br. w naszej w szkole odbył się Dzień Hiszpański, przygotowany przez członków Klubu Europejskiego pod okiem p. Dukaczewskiej i p. Bednarek.

Uczniowie należący do klubu poszerzyli wiedzę koleżanek i kolegów na temat Hiszpani przeprowadzając Quiz, który odbył sie tego dnia. W tym celu kilka dni wcześniej na szkolnym korytarzu rozwiesili kolorowe kartki z informacjami i ciekawostkami dotyczącymi Hiszpani. Uczniowie chętnie zapoznawali się z przygotowanymi materiałami. Dzięki temu wykazali się zdobytą wiedzą podczas quizu. Dodatkowym atrybutem obchodu Dnia Hiszpańskiego były przebrania. Na długiej przerwie mieliśmy okazję obejżeć wyśmienity taniec w wykonaniu Zosi Stokwisz i Bartka Klimka z klasy 4.  Cały dzień przebiegł w przyjaznej, radosnej atmosferze.