19 mar

Szkolny Konkurs – „Budowla Śnieżna” (aktualizacja zdjęć!)

konkurs-budowle-sniezne-2021

W lutym w szkole podstawowej w Godzianowie przeprowadzono Szkolny Konkurs pt.: „Budowla Śnieżna”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VIII Szkoły Podstawowej w Godzianowie wraz ze swoimi najbliższymi. Ze względu na rodzinny charakter konkursu, komisja podjęła decyzję o ocenie prac w jednej kategorii wiekowej.

Na konkurs wpłynęło 25 prac (zdjęć), zróżnicowane pod względem wielkości, tematyki oraz wykorzystanych dodatkowo materiałów. Przy ocenie brano pod uwagę oryginalność, pomysłowość i estetykę pracy. Komisja przyznała po 3 nagrody pierwsze, drugie i 4 trzecie. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Nagrody 1

1 Szymon Skopiński kl. V „Rekin”,

2. Zuzanna Szczechowicz  kl. IV a „Pinkie Pie”,

3. Gabriela Mozga kl. I – „Wieloryb”.

Nagrody 2

1 Marcel Kostrzewa kl. I – „Igloo”,

2. Zosia Antoniak kl. II „Zimowa Altana”

3. Kacper Kujawa kl. VI a -„Niedźwiedź”.

Nagrody 3

 1. Liliana Krawczyk oraz Małgorzata Rosińska kl. VI a – „Foka”,
 2. Daria Lipińska kl. VI a „Ślimak’,
 3. Hanna Murgrabia kl. IV b „Narty”,
 4. Nikola Murgrabia kl. III, Izabela Szwandzikowska kl. I – „Wąż”.

Pozostali uczestnicy otrzymują wyróżnienia.

 1. Filip Gąsiorowski kl. III – „Igloo Czapka”
 2. Albert Rudzki Kl. II – „Żółw”
 3. Karolina i Aleksandra Kacprzyk kl. II, VIII – „Igloo Eskimosa
 4. Filip i Aleksander Białek kl. II, III a – „Ufoludek”
 5. Zofia i Jakub Mozga kl. II, VI b – „Familii Mozigloo”
 6. Mateusz Kubik kl. III – „Śnieżny Kopiec”
 7. Nadia i Liliana Malka kl. I, IV b – „Igloo”
 8. Justyna Jagiełło kl. VI b – „Królik”
 9. Kinga Murgrabia kl. IV – „Gąsienica”
 10. Maria Gołębiowska kl. VI b – „Muszelka”
 11. Gracjan Chmieliński kl. VI a – „Ślizgawka”
 12. Albert Uczciwek kl. VI b – „Piramida”
 13. Julia Szczechowicz Kl. V – „Julki Audi”
 14. Maciej Masłocha kl. IV b – „Bałwan”
 15. Błażej i Jakub Mozga kl. V, VII a – „Śnieżny Zamek”

W konkursie wzięło udział 31 uczniów wpieranych przez swoje rodziny. Komisja konkursowa przyznała 3 pierwsze, równorzędne nagrody. „Bitwa” na śnieżne pomysły pokazała że fantazja, kreatywność i oryginalność uczestników oraz ich rodzin nie zna granic – „Brawo Wy”. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, nagrody, punkty z zachowania(kl. IV-VIII) i sportowe oraz oceny z plastyki i w-f. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Organizatorzy konkursu: Robert Duda, Teresa Piechut, Joanna Górajska.