26 maj

krus-konkurs-glowne

W marcu uczniowie klas 1-3 naszej szkoły brali udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy-od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy’’ organizowanym przez Oddział Regionalny KRUS w Łodzi.

Dnia 13 .05.2021r. otrzymaliśmy radosną wiadomość, że uczeń klasy II Alan Roguski zajął I miejsce w pierwszej grupie wiekowej klas 0-3 w etapie regionalnym i jego praca przeszła do kolejnego etapu. Gratulacje !!

Należy dodać ,że mimo pandemii najmłodsi uczniowie naszej szkoły odnieśli również sukcesy w innych konkursach w tym w konkursie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i LOP ,,Mój las’’- etap powiatowy: Aleksandra Świderek – II miejsce, Alan Roguski – III miejsce, wyróżnienia: Nikola Murgrabia,  Ewa Klimek, Zofia Antoniak i Karolina  Mozga.

Bierzemy udział i odnosimy sukcesy w wielu konkursach organizowanych w naszej szkole.

Konkursy nadal trwają, a nagrody czekają. Wszyscy mają szanse.

Danuta Mozga

krus-zdjęcie