14 cze

Szkolny Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień 1 czerwca 2021 roku w naszej szkole obfitował w wiele ważnych wydarzeń. Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje:  zjeżdżalnie, trampoliny,  gokarty, grill, lody.

Organizatorzy imprezy to: Stowarzyszenie „Godzianowskie Jutro”, Rada Rodziców przy ZSO w Godzianowie i Gminne Centrum Kultury Sportu i Biblioteka.

Uczniowie klas I-III wzięli udział w cyklicznym spotkaniu poświęconym czytaniu literatury, obejrzeli inscenizację wierszy Juliana Tuwima „Rzepka”, „Słoń Trąbalski”  w wykonaniu klasy VIIb, którą zobaczyły także przedszkolaki. Akcję „Cała Polska czyta dzieciom” przeprowadziły Marzena Miazek i Magdalena Wolska.

Dzieci mogły również wzmocnić kondycję fizyczną w konkurencjach i rozgrywkach sportowych przygotowanych przez Joannę Górajską i Roberta Dudę.