24 wrz

Ogromna dawka adrenaliny i świetnej zabawy, czyli wycieczka do ENERGYLANDII!

2021-energylandia-small

Uczniowie klas V, VII b i VIII b naszej szkoły udali się w dniu 8 września 2021 roku pod opieką wychowawców do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Celem naszego wyjazdu było poszukiwanie ciekawej formy spędzania wolnego czasu, a pobyt w parku zapewnił aktywny wypoczynek i relaks wszystkim uczestnikom, którzy postanowili wypróbować atrakcje parku.
Park rozrywki Energylandia podzielony jest na 4 strefy: ekstremalną, familijną, water park oraz strefę dla najmłodszych bajkolandię.
Swoją przygodę uczniowie rozpoczęli od najbardziej ekstremalnej strefy, przeznaczonej dla wszystkich żądnych mocnych wrażeń. Takie emocje dostarczyły roler-coastery:  Dragon, Formuła, Mayan, Speed Water. Najodważniejsi śmiałkowie skorzystali z najwyższego i najszybszego Mega Coaster w Europie Hyperion oraz najnowszego drewnianego coastera Zadra.
Uśmiech na twarzach uczestników, mnóstwo przeżyć i emocji, wspaniała zabawa i ogromna dawka adrenaliny to pełen obraz naszej wycieczki.