14 paź

Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

2021-tenis-stolowy-sp-glowna

W październiku 2021 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym w kategoriach: rocznik 2009 i młodsi, rocznik 2008, 2007 dziewcząt i chłopców.

W mistrzostwach udział wzięli uczniowie, którzy przebrnęli przez rozgrywki klasowe. Uczestnicy rozgrywek grali do dwóch wygranych setów.

Klasyfikacja dziewcząt:

Rocznik 2009 i młodsi                                              Rocznik 2008,2007

1. Małgorzata Rosińska

1. Amelia Karalus

1. Marika Krupa

2. Natalia Ceroń

1. Oliwia Łyszkowicz

3. Agata Duda

Klasyfikacja chłopców:

1. Dominik Makowski

1. Bartosz Jarosiński

1. Igor Bartosik

2. Jakub Mozga

1. Kordian Tuka

3. Paweł Pukacz

Wszyscy uczestnicy mistrzostw, uzyskali punkty do klasyfikacji na najlepszego sportowca szkoły i klasyfikacji na najbardziej usportowioną klasę. Nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów i medali wręczyła pani dyrektor Lucja Supera. Nagrodzeni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych.

Organizatorzy: Robert Duda, Joanna Górajska.