10 mar

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie

Puchar ProboszczaW dniu 10 marca w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie.

Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny złożone z uczniów kl. VI-VIII oraz poza klasyfikacją Drużyna Księdza Proboszcza. Turniej sędziował Robert Duda, któremu pomagał Kacper Zarębski jako sędzia asystent.

Klasyfikacja końcowa:
 
1. FC Ulani Godzianów
2. Byczki City
3. SBM Płyćwia
4. Lnisno
UdziałDrużyna Księdza Proboszcza
 
Król strzelców: Paweł Pukacz
Najlepszy bramkarz: Kamil Murgrabia
Najlepszy zawodnik: Jakub Mozga
 
Skład drużyny Księdza Proboszcza:
Krzysztof Wasiak – Andrzej Mozga, Dariusz Lipiński, Marek Skopiński, Janusz Szustakowski, Zbigniew Petrynowski.
 
Skład zwycięskiej drużyny:
Kamil Murgrabia – Filip Reczulski, Bartosz Jarosiński, Jakub Mozga, Błażej Mozga, Paweł Pukacz, Aleksandra Czechowska, Katarzyna Meszka.
 
Turniej po raz kolejny został rozegrany pod patronatem księdza proboszcza Krzysztofa Wasiaka. W Turnieju gościnie wzięła udział Drużyna Księdza Proboszcza w której zgrali ojcowie zawodników uczestniczących w turnieju, Wójt Gminy oraz trenerzy Pogoni Godzianów. W turnieju zdecydowanie zwyciężyła drużyna z Godzianowa. Warto nadmienić że w rywalizacji zdominowanej przez chłopców wyróżniły się dwie zawodniczki Amelia Karalus (Płyćwia) i Aleksandra Czechowska (Godzianów).
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodycze. Każda drużyna otrzymała puchar. Wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i statuetki. Nagrody wręczyli Ksiądz Proboszcz Krzysztofa Wasiak, Pani dyrektor SP w Godzianowie Lucja Supera oraz pani dyrektor GCKSiB w Godzianowie Anna Mozga. Nagrody zostały ufundowane przez Księdza Proboszcza. Podziękowania dla Pana Grzegorza Supery za pomoc w przeprowadzeniu turnieju i przygotowanie dyplomów.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Następny turniej już za rok.