10 maj

WYGRALIŚMY!!!

Ferie z ekonomią 2

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Godzianowie znalazła się w ścisłym gronie pięciu zwycięzców konkursu projektowego w ramach akcji „Ferie z ekonomią 4”.

Był on zwieńczeniem zajęć przeprowadzonych w pierwszym tygodniu ferii zimowych pod kierunkiem pani Marta Fontańskiej, nauczycielki WOS-u, przy nieocenionej pomocy pani Marioli Jurusik, studentki ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Uczniowie wykonali zadanie konkursowe w postaci prezentacji modelu biznesowego wymyślonej przez siebie firmy, która mogłaby działać w warunkach naszej niedużej społeczności lokalnej. Nakręcili także film reklamowy, w którym wystąpili promując całe przedsięwzięcie.

Zachęcamy do zapoznania z naszą wizją pod adresem:  https://view.genial.ly/625018b7ab6a2e001a3570bd

Nagrodą główną w konkursie jest dwudniowy pobyt w stolicy dla wszystkich zaangażowanych w działania projektowe czyli 17-tu uczniów z klas 8A i 8B. Nocleg, transport, gry miejskie pod okiem animatorów, zwiedzanie Centrum Pieniądza NBP oraz warsztaty dla uczniów są w całości finansowane przez organizatora czyli Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach projektu!

Ferie z ekonomią 2Ferie z ekonomią 2