23 maj

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożne

2022-ID-pilka-nozna (3)

W dniu 11 maja na gminnym stadionie w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce nożnej zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

W turnieju mogły szkoły, które zwyciężyły w eliminacjach gminnych z rocznika 2009 i młodsi. Nasza gmina była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców ze szkoły podstawowej. W rywalizacji dziewcząt wzięły udział dwie a chłopców trzy drużyny.

Klasyfikacja dziewcząt:
1.SP Michowice
2.SP Godzianów

Skład: Maria Szewczyk – Liliana Krawczyk, Małgorzata Rosińska, Emilia Markowicz, Wiktoria Bednarek, Natalia Mozga, Zofia Mozga, Milena Mozga.

Klasyfikacja chłopców:
1.SP Bolimów
2.SP Godzianów
3.SP Michowice

Skład: Dominik Makowski, Bartłomiej Klimek – Błażej Mozga, Igor Bartosik, Juliusz Reczulski, Maciej Szewczyk, Oskar Łyszkowicz, Jakub Mozga, Dawid Pejski, Bartosz Skopiński, Maciej Masłocha, Michał Ceroń.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli w swoich kategoriach drugie miejsca. Nagrody uczestnikom turnieju wręczył Koordynator Sportu Powiatu Skierniewickiego Sławomir Supera.
Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2022-ID-pilka-nozna (1) 2022-ID-pilka-nozna (2) 2022-ID-pilka-nozna (4) 2022-ID-pilka-nozna (5) 2022-ID-pilka-nozna (6)