25 maj

XI Turniej Par Tanecznych

2022-XI-turniej-par-tanecznych-glowna

W dniu 14 maja 2022 roku odbyła się dyskoteka szkolna z turniejem tańca. W corocznym turnieju wzięło udział 15 par tanecznych z podziałem na grupę młodszą i starszą.

Uczestnicy zaprezentowali trzy tańce obowiązkowe (Polonez, Walc i Discofox ). Powołane jury, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy z poprzednich edycji, oceniało kreacje uczestników i umiejętności taneczne poszczególnych par.

Komisja wyłoniła 3 najlepsze pary w każdej kategorii.

Kategoria starsza:
1.Zofia Skrobisz i Filip Reczulski
2.Amelia Karalus i Jakub Mozga
3.Zuzanna Zbudniewek i Paweł Krupa

Kategoria młodsza:
1.Zofia Stokwisz i Bartłomiej Klimek
2.Nikola Murgrabia i Juliusz Reczulski
3.Natalia Mozga i Filip Gąsiorowski

Zwycięskie pary otrzymały tytuł królowej i króla balu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale, które wręczyła Pani Dyrektor Lucja Supera.

Poprzez organizację takich turniejów i zajęć przygotowujących do występu, dzieci i młodzież mają okazję rozwijać swoje talenty, zainteresowania i sprawność fizyczną

Uczestników turnieju przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: Robert Duda i Joanna Górajska.

Następny turniej już za rok!