14 cze

Wycieczka do Warszawy – ostatni etap „Ferii z ekonomią”

2022-wycieczka-warszawa-ferie-z-ekonomia (3)

Uczniowie z klas 8A oraz 8B uczestniczyli w dwudniowym wyjeździe, który był nagrodą w konkursie na najlepszy model biznesowy zorganizowanym przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Odwiedzili Centralny Dom Technologii, gdzie pod okiem wykładowcy ze Szkoły Głównej Handlowej dyskutowali o swoim pomyśle na biznes oraz prezentowali cały projekt. Spacerowali brzegiem Wisły, zwiedzili siedzibę polskich władców, czyli Zamek Królewski oraz uczestniczyli w zajęciach w Centrum Pieniądza NBP, podczas których każdy z uczniów zaprojektował własny banknot. Zwieńczeniem wypełnionej atrakcjami wycieczki była gra miejska, która pozwoliła młodzieży poznać zabytki, pomniki i historyczne budynki warszawskiej Starówki. Niektórzy z uczestników po raz pierwszy mieli okazję przejechać się metrem. Wyjazd został sfinansowany przez Fundację, zgodnie z założeniami konkursu, za wspaniałą gościnę, szereg atrakcji i świetną organizację serdecznie dziękujemy!

2022-wycieczka-warszawa-ferie-z-ekonomia (1) 2022-wycieczka-warszawa-ferie-z-ekonomia (2) 2022-wycieczka-warszawa-ferie-z-ekonomia (4) 2022-wycieczka-warszawa-ferie-z-ekonomia (5)