08 gru

Wycieczka Do Warszawy

kręgielnia 3

W dniu 25.11.2022 r. uczniowie klas IV-VII wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

W programie były przewidziane: spektakl „Brzechwa 2020” w warszawskim teatrze Capitol, Park Trampolin i kręgielnia.

W przedstawieniu dzieci mogły zobaczyć aktorów znanych z telewizyjnego ekranu (Marta Bryła, Krzysztof Chodorowski i inni). Aktorzy w nowatorski sposób zinterpretowali znane wiersze Jana Brzechwy, na przykład wykorzystując pacynki w wierszu „Na straganie”.

Potem można było wyszaleć się w Parku Trampolin Airo i sprawdzić w rzutach do celu w kręgielni.

Wyjazd ten był wspaniałą okazją do integracji uczniów i nauczycieli a także formą aktywnego umysłowo i fizycznie spędzania czasu.

W czasie wyjazdu opiekę nad dziećmi sprawowali: pp. M. Fontańska, R. Duda, P. Bednarek, p. T. Gałęziewski,  M. Wolska, M. Miazek

kręgielnia2 kręgielnia 1 Park Trampolin teatr Capitol