04 lut

Mistrzostwo chłopców w koszykówce!!!

2022-ID-kosz-ch (3)

Dnia trzeciego lutego 2023 w hali sportowej w Nowym Dworze odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy.

Do rywalizacji chłopców przystąpiło 5 drużyn. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców: gr A

  • SP Lipce Reymontowskie – SP Godzianów    0 – 14
  • SP Godzianów – SP Dębowa Góra               22 – 2

Finał:

  • SP Godzianów – SP Nowy Dwór     17 – 5

Klasyfikacja:
1.    SP Godzianów
2.    SP Nowy Dwór
3.    SP Lipce Reymontowskie
4.    SP Kowiesy
5.    SP Dębowa Góra

Skład: Błażej Mozga, Michał Ceroń, Jakub Mozga, Bartłomiej Klimek, Przemysław Jagiełło, Maciej Szewczyk, Oskar Łyszkowicz, Dawid Pejski, Konrad Głuszek, Nikodem Zieliński, Antoni Dziąg, Wojciech Bińczyk.

Nasi chłopcy byli bezkonkurencyjni, o czym świadczą osiągnięte wyniki. W nagrodę otrzymali pamiątkowe medale, puchar, dyplom oraz prawo reprezentowania powiatu w półfinale wojewódzkim. To już trzecie mistrzostwo drużynowe naszych chłopców w tym roku szkolnym.

Opiekun: Robert Duda, Joanna Górajska.

2022-ID-kosz-ch (2) 2022-ID-kosz-ch (1)