16 lut

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie

2023-puchar-proboszcza-glowne

W dniu 16 lutego w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie.

Do turnieju uczestniczyły 3 drużyny złożone z uczniów kl. VII-VIII oraz poza klasyfikacją Drużyna Księdza Proboszcza.

Klasyfikacja końcowa:

Lp.    Drużyna

1.    Godzianów
2.    Byczki
3.    Lnisno
3.    Drużyna Księdza Proboszcza

Najlepszy bramkarz: Adrian Barańczyk – Godzianów
Najlepszy zawodnik: Igor Bartosik – Byczki
Król strzelców: Błażej Mozga – Godzianów
Najlepszy zawodnik: Jacek Zarębski – Drużyna Księdza Proboszcza

Skład drużyny Księdza Proboszcza:
Krzysztof Wasiak – Jacek Zrębski, Marek Skopiński, Janusz Szustakowski, Dariusz Studniarek, Zbigniew Petrynowski.

Skład zwycięskiej drużyny:
Adrian Barańczyk – Dominik Makowski, Błażej Mozga, Gracjan Chmieliński, Adrian Spkopiński, Jakub Dąbrowski, Szymon Skopiński.

Coroczny turniej po raz kolejny został rozegrany pod patronatem księdza proboszcza Krzysztofa Wasiaka. W turnieju gościnie wzięła udział Drużyna Księdza Proboszcza w której zgrali miedzy innymi ojcowie zawodników uczestniczących w turnieju. W turnieju po zaciętej rywalizacji zwyciężyła różnicą jednej bramki drużyna z Godzianowa. Warto nadmienić że w rywalizacji zdominowanej przez chłopców wyróżniła się zawodniczka Oliwia Klepaczka (Byczki).

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodycze. Każda drużyna otrzymała puchar. Wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni statuetkami. Nagrody wręczyli Ksiądz Proboszcz Krzysztofa Wasiak, Pani Dyrektor ZSO w Godzianowie Lucja Supera oraz Pani Dyrektor GCKSiB w Godzianowie Anna Mozga. Nagrody zostały ufundowane przez Księdza Proboszcza. Podziękowania dla Pana Grzegorza Supery za pomoc w przeprowadzeniu turnieju i przygotowanie dyplomów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Następny turniej już za rok.