27 mar

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie

2023-puchar-dyrektora-zso-glowna

W dniu 27 marca w ramach Dnia Profilaktyki w hali sportowej odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie. W turnieju wzięły udział 4 drużyny złożone z uczniów kl. IV-VI.

Klasyfikacja końcowa:

Lp.  Drużyna
1.    Godzianów
2.    Zapłyć
3.    Byczki
4.    Lnisno

Król strzelców: Juliusz Reczulski  – Godzianów
Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Klimek – Byczki
Najlepszy zawodnik: Michał Ceroń – Zapłyć

Skład zwycięskiej drużyny:
Filip Gąsiorowski – Juliusz Reczulski, Dawid Pejski, Maciej Szewczyk, Piotr Tuka, Nikodem Zieliński, Maria Szewczyk, Małgorzata Rosińska, Maciej Masłocha.

Turniej po raz drugi rozegrany pod patronatem Dyrektora ZSO w Godzianowie Pani Lucji Supery. Turniej cieszył się dużą frekwencją i zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej. W rozgrywkach wzięło udział 32 zawodników. W turnieju zwyciężyła drużyna z Godzianowa.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary a zawodnicy pierwszej trójki otrzymali pamiątkowe medale. Wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i statuetkami. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Lucja Supera. Nagrody zostały ufundowane przez w Szkołę Podstawową w Godzianowie. Podziękowania dla Pana Grzegorza Supery za przygotowanie dyplomów i pomoc w przeprowadzeniu turnieju.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych

Opiekunowie: Joanna Górajska, Katarzyna Kranik-Białkowska, Robert Duda.