14 kwi

„Mała Piłkarska Kadra Czeka” dla Godzianowa

2023-mala-pilkarska-kadra-czeka-GLOWNA

14 kwietnia na gminnym stadionie w Godzianowie odbyły się powiatowe eliminacje Mała Piłkarska Kadra Czeka zorganizowane przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe.

W turnieju mogły uczestniczyć reprezentacje szkół jak i klubów piłkarskich z terenu powiatu z rocznika 2010 i młodsi. Nasza gmina była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców z klubu POGOŃ, większość zawodników/czek to uczniowie SP Godzianów. W rywalizacji dziewcząt wzięło udział 6 drużyn a chłopców 7 drużyn.

Klasyfikacja dziewcząt:
1.    POGOŃ Godzianów
2.    SP Trzcianna
3.    SP Lipce Reymontowskie
4.    SP Wysokienice
5.    SP Nowy Dwór
6.    SP Białynin

Skład: Oliwia Łyszkowicz – Lilianna Białkowska, Daria Duda, Amelia Mozga, Wiktoria Bednarek, Zosia Pabjanek, Zofia Seliga, Adrianna Kowalczyk, Maja Lach.

Najlepsza strzelczyni: Martyna Barańczyk – Lipce Reymontowskie
Najlepsza zawodniczka: Amelia Mozga – Godzianów
Najlepsza bramkarka – Kornelia Kozerska – Trzcianna

Klasyfikacja chłopców:
1.    POGOŃ Godzianów
2.    SP Maków
3.    SP Lipce Reymontowskie
4.    SP Wysokienice
5.    SP Trzcinna
6.    SP Białynin
7.    SP Nowy Dwór

Skład: Filip Gąsiorowski  – Błażej Mozga, Juliusz Reczulski, Jakub Mozga, Dawid Pejski, Bartosz Skopiński, Przemysław Jagiełło, Dominik Maj, Maciej Masłocha, Szymon Rymarczyk, Tomasz Lesiak.
Najlepszy strzelec: Błażej Mozga – Godzianów
Najlepszy zawodnik: Kacper Gałązka – Maków
Najlepszy bramkarz: Tymoteusz Sałek – Lipce Reymontowskie

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zwyciężyli w swoich kategoriach broniąc tytułów wywalczonych przed rokiem. Nasze drużyny będą reprezentować powiat w finale wojewódzkim Mała Piłkarska Kadra Czeka. Nagrody uczestnikom turnieju wręczyli Starosta Skierniewicki Mirosław Belina, Wójt Gminy Godzianów Andrzej Mozga, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Lucja Supera oraz Koordynator Sportu Powiatu Skierniewickiego Sławomir Supera.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.