25 kwi

4 drużyny z Godzianowa w finale wojewódzkim Tymbarka!!!

2023-tymbark-GLOWNA

14 kwietnia 2023 w Godzianowie na stadionie sportowym odbyły się powiatowe eliminacje  XXIII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody rozegrano w kategorii U8, U10 i U12 dziewcząt i chłopców. Zwycięzca  zawodów uzyskiwał awans do turnieju wojewódzkiego. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców.

Chłopcy U 8:  

Klasyfikacja:
1.    SP Nowy Dwór
2.    SP Lipce Reymontowskie
3.    SP Strzyboga
4.    SP Dębiaki
5.    SP Godzianów

Skład: Mozga Franek, Jakub Grzybowski, Wojciech Meszka, Kamil Trojan, Szymon Studniarek, Franek Bartosik, Szymon Krakowiak, Kornel Kostrzewa, Dawid Sobieszek, Jakub Głuszek.

Dziewczęta U10:  

Klasyfikacja:
1.    SP Głuchów
2.    SP Godzianów

Skład: Kaja Kowalczyk – Marta Trzeciak, Maria Bednarek, Nadia Malka, Aleksandra Lach, Hanna Murgrabia, Anna Krawczyk.

Chłopcy U10:  

Klasyfikacja:
1.    SP Godzianów
2.    SP Głuchów
3.    SP Nowy Dwór, SP Lipce Reymontowskie
4.    SP Strzyboga, SP Dębiaki

Skład: Marcel Kostrzewa – Krzysztof Studniarek, Jakub Malka, Dawid Lipiński, Błażej Bachura, Filip Murgrabia, Jan Bartosik, Fabian Józefecki, Tomasz Studniarek.

Dziewczęta U12:  

Klasyfikacja:
1.    SP Godzianów
2.    Gmina Głuchów
3.    SP Głuchów
4.    SP Strzyboga

Skład: Wiktoria Bednarek – Adrianna Kowalczyk, Daria Duda, Paulina Czechowska, Zofia Seliga, Maja Lach, Zofia Mozga.

Chłopcy U12:  

Klasyfikacja:
1.    SP Godzianów
2.    SP Kowiesy
3.    SP Maków, SP Głuchów
4.    Gmina Głuchów, SP Strzyboga
5.    SP Mokra Lewa

Skład: Antoni Dziąg – Juliusz Reczulski, Bartosz Mozga, Bartosz Skopiński, Adam Józefecki, Wojciech Bińczyk, Konrad Głuszek, Dominik Maj, Piotr Tuka.

Naszą szkołę w finale wojewódzkim będą reprezentować drużyna dziewcząt w dwóch kategoriach U8 i U12 oraz chłopcy w kategoriach U10 i U12 . Dziewczyny z kat. U8 nie musiały brać udziału w eliminacjach powiatowych ponieważ nie zgłosiła żadna inna drużyna. Natomiast chłopcy w kategorii U8 zajęli piąte miejsce. W kategorii U 10 nasze dziewczyny przegrały mecz finałowy i nie awansowały. Natomiast dziewczęta w kategorii U12 wygrały rywalizację tak jak chłopcy w kategorii U10 i U12 i będą reprezentować powiat na finale wojewódzkim. Wszyscy uczestnicy XXIII edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” otrzymali pamiątkowe medale a zwycięskie drużyny puchary. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górjska, Danuta Mozga, Lidia Żelazna, Agnieszka Muchyńska.