27 kwi

Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie

2023-konkurs-wiedzy-o-sporcie (1)

W dniu 27 marca w szkole podstawowej w Godzianowie odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie. W konkursie wzięło udział dwudziestu dwóch uczniów 6 dziewcząt i 16 chłopców z klas III-VIII.

Klasyfikacja Gminnego Konkursu Wiedzy o Sporcie:

Lp.    Imię, nazwisko     Klasa
1.    Krzysztof Studniarek    III
2.    Ignacy Zarębski    VIII a
3.    Maciej Masłocha    VI b
4.    Dominik Makowski    VII
5.    Igor Bartosik    VIII b
5.    Adrian Skopiński    VIII a
6.    Oliwia Klepaczka    VIII b

Uczestnicy mieli do rozwiązania zadania w których były pytania wielokrotnego wyboru, pytania otwarte i skojarzenia. Maksymalna ilość zdobytych punktów to 51 a minimalna za które przyznawane są punkty do klasyfikacji i oceny z wychowania fizycznego to 20 punktów.

Zwycięzcą konkursu został najmłodszy uczestnik Krzysztof Studniarek z klasy III. Po raz drugi konkurs miał rangę gminną, niestety żaden uczeń z SP Lnisno się nie zgłosił. Najlepsi uczniowie konkursu otrzymali nagrody, które wręczyły Panie Dyrektor Lucja Supera i Anna Mozga. Nagrody ufundowało Gminne Centrum Kultury, Sportu i Biblioteka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom poziomu wiedzy sportowej. Następny konkurs już za rok.

Organizatorzy konkursu: Robert Duda, Joanna Górajska, Grzegorz Supera.

2023-konkurs-wiedzy-o-sporcie (4) 2023-konkurs-wiedzy-o-sporcie (3) 2023-konkurs-wiedzy-o-sporcie (2) 2023-konkurs-wiedzy-o-sporcie (6) 2023-konkurs-wiedzy-o-sporcie (5)