22 maj

Dziewczęta i chłopcy na podium Mistrzostw Powiatu.

pn-zdj-2Mamy zwyciężczynie w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W turnieju mogły uczestniczyć reprezentacje szkół, które zwyciężyły w eliminacjach gminnych w roczniku 2010 i młodsi. Nasza gmina była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców z SP Godzianów.

W rywalizacji dziewcząt wzięło udział 6 drużyn a chłopców 7 drużyn. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego .

Klasyfikacja dziewcząt:
1.    SP Lipce Reymontowskie
2.    SP Kowiesy
3.    SP Godzianów
4.    SP Wysokienice
5-6.    SP Michowice, Nowy Dwór

Skład: Oliwia Łyszkowicz – Amelia Mozga, Marika Krupa, Zuzanna Szczechowicz, Milena Mozga, Paulina Czechowska, Wiktoria Bednarek, Adrianna Kowalczyk, Nadia Malka, Marta Trzeciak, Maria Bednarek.

Klasyfikacja chłopców:
1.    SP Kowiesy
2.    SP Godzianów
3.    SP Maków
4.    SP Lipce Reymontowskie
5.    SP Nowy Dwór
6-7.    SP Białynin, Wysokienice

Skład: Filip Gąsiorowski – Błażej Mozga, Juliusz Reczulski, Dawid Pejski, Bartosz Skopiński, Przemysław Jagiełło, Dominik Maj, Maciej Szewczyk, Michał Ceroń, Oskar Łyszkowicz, Bartłomiej Klimek.
Bardzo dobry występ naszych drużyn. Nasi chłopcy w finale przegrali po rzutach karnych z drużyną z Kowies. Natomiast dziewczęta trzecie miejsce wygrały po rzutach karnych rywalizując z Wysokienicami. W nagrodę nasze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i puchary.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska, Agnieszka Muchyńska, Lidia Żelazna

pn-zdj-1