12 cze

Puchar Tymbarku dla drużyny z Godzianowa

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), default quality

W dniu 25 i 26 maja nasze 4 drużyny szkolne reprezentowały powiat skierniewicki w finale wojewódzkim XXIII Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

Drużyna dziewcząt reprezentująca Szkołę Podstawową z Godzianowa wywalczyła drugie miejsce w kat. U8 w finale wojewódzkim XXIII Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Powiat reprezentowały także w dziewczęta kategorii U12, którym niewiele zabrakło do awansu do półfinału turnieju i ostatecznie zajęły piąte miejsce.

Bardzo dobrze zaprezentowali się także chłopcy w kat. U10, którzy zajęli pierwsze miejsce w grupie a ćwierćfinale przegrali po walce z zwycięzcą turnieju Szkołą Gorta z Łodzi. Drużynie chłopców w kategorii U12 nie udało się awansować z grupy do dalszego etapu turnieju. Natomiast zawodnik tej drużyny Antoni Dziąg otrzymał zieloną kartkę od sędziego zawodów za postawę fair play podczas jednego z meczów.

Dla wszystkich uczestników udział w takim turnieju to wielka przygoda i niezapomniane przeżycia. Zwycięscy eliminacji wojewódzkich w kat. U10 i U12 awansowali do finału ogólnopolskiego, gdzie dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii zagrają w wielkim finale na PGE Narodowym 16 czerwca przed meczem reprezentacji Polska – Niemcy.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom za bardzo dobry występ i reprezentowanie naszego powiatu, gminy oraz szkoły podczas turnieju   .

Dziękujemy Pani Dyrektor Lucji Supera za pomoc w organizacji wyjazdu na turnieje.

Naszych reprezentantów do udziału w turnieju przygotowywali trenerzy Zbigniew Petrynowski, Robert Duda, Rafał Starzec i Dariusz Lipiński.