21 paź

Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym

2023-tenis-ims-powiat (1)

W dniu 20.10.2023 r w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Makowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców.

W Makowskiej hali rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Do zawodów przystąpiło w kategorii dziewcząt 4 drużyny natomiast chłopców 7 drużyn. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców. Dwie pierwsze drużyny z każdej kategorii dziewcząt i chłopców uzyskiwały awans do zawodów rejonowych.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1.

SP Michowice

2.

SP Godzianów

3.

SP Trzcianna

4.

SP Wysokienice

Skład: Oliwia Łyszkowicz, Julia Szczechowicz.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1.

SP Michowice

2.

SP Godzianów

3.

SP Drzewce

4.

SP Strzyboga

5.

SP Trzcianna

6.

SP Maków

7.

SP Janisławice

Skład: Maciej Krupa, Dominik Makowski.

Bardzo dobry występ naszych drużyn dziewcząt i chłopców, którzy zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego. Drużyny w nagrodę otrzymały pamiątkowe medale, puchary i dyplomy.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2023-tenis-ims-powiat (2) 2023-tenis-ims-powiat (3) 2023-tenis-ims-powiat (4)