14 gru

Wicemistrzostwo Powiatu w tenisie stołowym drużynowym!

2023-ID-powiat-tenis-stolowy (2)

W dniu 30.10.2023 r w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Makowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców.

W Makowskiej hali rozegrano Igrzyska Dzieci organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Do zawodów przystąpiło w kategorii dziewcząt 5 natomiast chłopców 6 drużyn. Nasza szkoła była reprezentowana przez dziewczęta i chłopców. Dwie pierwsze drużyny z każdej kategorii dziewcząt i chłopców uzyskiwały awans do zawodów rejonowych.

Igrzyska Dzieci
Dziewczęta:

Klasyfikacja końcowa:

1.SP Maków
2.SP Strzyboga
3.SP Michowice
4.SP Godzianów
5.SP Drzewce

Skład: Natalia Krupa, Natalia Mozga.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1.SP Maków
2.SP Godzianów
3.SP Strzyboga
4.SP Drzewce
5-6.SP Michowice, SP Wysokienice

Skład: Krzysztof Studniarek, Adam Józefecki.

Bardzo dobry występ naszej drużyny chłopców, którzy zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego. Chłopcy w nagrodę otrzymali pamiątkowe medale, puchar i dyplom.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2023-ID-powiat-tenis-stolowy (1) 2023-ID-powiat-tenis-stolowy (3)