15 gru

Chłopcy z Godzianowa Mistrzami Powiatu!

2023-IMS-powiat-pilka-reczna (4)

Dnia 7.11.2023 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Były to Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla roczników 2009 i 2010.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji dziewcząt zgłosiły się 4 drużyny a chłopców 5. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego .

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt:

SP Godzianów –   SP Michowice            0 – 6
SP Białynin – SP Godzianów                    3 – 0
SP Dębowa Góra – SP Godzianów          4 – 0

Ostateczna kolejność:

1.SP Michowice
2.SP Białynin
3.SP Dębowa Góra
4.SP Godzianów

Skład: Oliwia Łyszkowicz – Marika Krupa, Amelia Mozga, Emila Dylewska, Tola Panak, Oliwia Pawłowska, Julia Szczechowicz, Zuzanna Szczechowicz, Sylwia Murgrabia.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców:
SP Godzianów   –  SP Białynin                  2 – 1
SP Dębowa Góra  –  SP Godzianów         0 – 2
SP Godzianów  –  SP Nowy Dwór             4 – 0
SP Godzianów –   SP Michowice             1 – 0

Ostateczna kolejność:
1.SP Godzianów
2.SP Michowice
3.SP Białynin
4.SP Dębowa Góra
5.SP Nowy Dwór

Skład: Dominik Makowski –– Błażej Mozga, Michał Ceroń, Przemysław Jagiełło, Maciej Szewczyk, Oskar Łyskowicz, Jakub Mozga, Nikodem Zieliński, Piotr Józefecki, Dawid Pejski.

Bardzo dobry występ naszych chłopców, którzy obronili tytuł mistrzowski zdobyty w młodszej kategorii przed rokiem. Natomiast drużyna dziewcząt złożona z zawodniczek z rocznika 2010 nie sprostała fizycznej przewadze drużyn przeciwnych. Nagrody drużynom uczestniczącym w mistrzostwach wręczyła Pani Lucja Supera Dyrektor ZSO w Godzianowie.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2023-IMS-powiat-pilka-reczna (3) 2023-IMS-powiat-pilka-reczna (5) 2023-IMS-powiat-pilka-reczna (1) 2023-IMS-powiat-pilka-reczna (2)