18 gru

Mistrzostwo chłopców w piłce ręcznej!

2023-ID-powiat-pilka-reczna (1)

Dnia 14 listopada 2023 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy.

Do rywalizacji dziewcząt i chłopców zgłosiło się po 7 drużyn. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt: gr A

SP Kowiesy – SP Godzianów              0 – 2
SP Godzianów – SP  Wysokienice   1 – 1    K: 0 – 1
SP Dębowa Góra – SP Godzianów   0 – 2

Mecz o 3 miejsce
SP Nowy Dwór  – SP Godzianów  2 – 2  K: 2 – 1

Klasyfikacja:
1.SP Lipce
2.SP Wysokienice
3.SP Nowy Dwór
4.SP Godzianów
5-6.SP Dębowa Góra, SP Kowiesy
7.SP Michowice

Skład: Pola Rymarczyk – Paulina Czechowska, Agata Murgrabia, Izabela Siatkowska, Maja Józefecka, Nadia Malka, Wiktoria Bednarek, Adrianna Kowalczyk, Natalia Mozga.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców: gr B
SP Białynin – SP Godzianów       0 – 1
SP Lipce  – SP Godzianów          0 – 0  k: 0 – 1

Finał:
SP Kowiesy – SP Godzianów        1 – 3
Klasyfikacja:
1.SP Godzianów
2.SP Kowiesy
3.SP Lipce
4.SP Nowy Dwór
5-6.SP Białynin, SP Wysokienice
7.SP Dębowa Góra

Skład: Filip Gąsiorowski – Bartek Mozga, Antoni Dziąg, Juliusz Reczulski, Adam Józefecki, Bartosz Skopiński, Dominik Maj, Konrad Głuszek, Krzysztof Studniarek, Wojtek Bińczyk, Piotr Tuka.

Bardzo dobre zawodowy zagrali chłopcy, którzy w meczu finałowym nie dali szans przeciwnikom i wygrali turniej. Dziewczętom nie sprzyjało szczęście w meczu o finał i trzecie miejsce przegrały po rzutach karnych. W nagrodę chłopcy otrzymali pamiątkowe medale, puchar oraz dyplom, które wręczyli Pani dyrektor Lucja Supera. Nasza drużyna uzyskała prawo reprezentowania powiatu w półfinale wojewódzkim.

Opiekun: Robert Duda, Joanna Górajska

2023-ID-powiat-pilka-reczna (2) 2023-ID-powiat-pilka-reczna (3) 2023-ID-powiat-pilka-reczna (4)