20 gru

Podium dziewcząt i chłopców w siatkówce!

2023-ID-siatkowka (3)

Dnia 13 grudnia 2023 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiło 5 a chłopców 6 drużyn. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji naszych dziewcząt gr: B

• SP Wysokienice –  SP Godzianów      2 – 0

Mecz o 3 miejsce

• SP Sierakowice  – SP Godzianów  0 – 2

Klasyfikacja:
1.    SP Trzcianna
2.    SP Wysokienice
3.    SP Godzianów
4.    SP Sierakowice
5.    SP Białynin

Skład: Maja Józefecka, Nikola Murgrabia, Adrianna Kowalczyk, Natalia Mozga, Izabela Siatkowska, Hanna Marat, Wiktoria Bednarek, Karolina Kacprzyk, Nadia Malka.

Wyniki rywalizacji naszych chłopców:

• SP Wysokienice – SP Godzianów               2 – 1
  • SP Wysokienice – SP Trzcianna                  2 – 0

Mecz o 3 miejsce

• SP Godzianów  –  SP Maków     2 – 1

Klasyfikacja:

1.    SP Wysokienice
2.    SP Białynin
3.    SP Godzianów
4.    SP Maków
5-6.    SP Sierakowice, SP Trzcianna

Skład: Juliusz Reczulski, Filip Gąsiorowski, Bartosz Skopiński, Antoni Dziąg, Konrad Głuszek, Dawid Lipiński, Adam Józefecki, Bartosz Mozga, Krzysztof Studniarek, Piotr Tuka.

Mistrzostwa zakończyły się trzecim miejscem dla naszych chłopców i dziewcząt. W nagrodę nasze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy, które wręczyli Pani Dyrektor Lucja Supera i Starosta Powiatu Skierniewickiego Mirosław Belina.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2023-ID-siatkowka (1) 2023-ID-siatkowka (2)