09 sty

Mistrzostwo Powiatu dziewcząt w koszykówce!

2023-ID-koszykowka (1)9 stycznia 2024 w hali sportowej w Nowym Dworze odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy. Do rywalizacji dziewcząt i chłopców przystąpiło po 5 drużyn. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki rywalizacji naszych dziewcząt gr B:

• SP Nowy Dwór – SP Godzianów                 10 – 20

Finał:

• SP Lipce Reymontowskie – SP Godzianów     6 – 14

Klasyfikacja:
1.    SP Godzianów
2.    SP Lipce Reymontowskie
3.    SP Nowy Dwór
4.    SP Dębowa Góra
5.    SP Kowiesy

Skład: Maja Józefecka, Nikola Murgrabia, Adrianna Kowalczyk, Natalia Mozga, Pola Rymarczyk, Izabela Siatkowska, Hanna Marat, Wiktoria Bednarek, Paulina Czechowska, Agata Murgrabia, Nadia Malka.

Wyniki rywalizacji naszych chłopców gr A:

• SP Lipce Reymontowskie – SP Godzianów    12 – 2
  • SP Godzianów – SP Kowiesy                        2 – 7

Klasyfikacja:
1.    SP Lipce Reymontowskie
2.    SP Dębowa Góra
3.    SP Kowiesy
4.    SP Nowy Dwór
5.    SP Godzianów

Skład: Juliusz Reczulski, Filip Gąsiorowski, Bartosz Skopiński, Antoni Dziąg, Konrad Głuszek, Wojciech Bińczyk, Adam Józefecki, Bartosz Mozga, Dominik Maj, Krzysztof Studniarek, Piotr Tuka.

Nasze dziewczęta w bardzo dobrym stylu wywalczyły Mistrzostwo Powiatu natomiast chłopcy zajęli piąte miejsce. W nagrodę nasze dziewczęta otrzymały pamiątkowe medale i puchar.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2023-ID-koszykowka (2)