20 lut

VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie

2024-turniej-proboszcza-glowne

W dniu 20 lutego w hali sportowej w Godzianowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza Parafii w Godzianowie.

W turnieju uczestniczyło 5 drużyn, które były złożone z uczniów kl. VII-VIII oraz poza klasyfikacją Drużyna Księdza Proboszcza.

Klasyfikacja końcowa:

Lp.  Drużyna
1.    Klasa VII a
2.    Klasa VIII
3.    Klasa VII b
4.    Lnisno / Drużyna Księdza Proboszcza

Najlepszy bramkarz: Dominik Makowski – klasa VIII
Najlepszy zawodnik: Michał Ceroń – klasa VII a
Król strzelców: Błażej Mozga – klasa VIII

Skład drużyny Księdza Proboszcza:
Krzysztof Wasiak – Andrzej Mozga, Ireneusz Pąśko, Janusz Szustakowski, Dariusz Studniarek, Zbigniew Petrynowski, Aleksandra Szychowska.

Skład zwycięskiej drużyny:
Kacper Skopiński – Michał Ceroń, Przemysław Jagiełło, Oskar Łyszkowicz, Mikołaj Witczak, Amelia Mozga, Oliwia Łyszkowicz, Maciej Szewczyk.

Coroczny turniej po raz kolejny został rozegrany pod patronatem księdza proboszcza Krzysztofa Wasiaka. W turnieju gościnie wzięła udział Drużyna Księdza Proboszcza w złożona z nauczycieli, rodziców, przedstawicieli urzędu gminy. W turnieju po zaciętej rywalizacji zwyciężyła różnicą jednej bramki drużyna reprezentująca klasę VII a. Warto nadmienić że w rywalizacji zdominowanej przez chłopców uczestniczyły także zawodniczki Oliwia Łyszkowicz, Amelia Mozga, Julia Szczechowicz, Aleksandra Szychowska, Nadia Skopińska.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodycze. Każda drużyna otrzymała puchar. Wyróżniający się zawodnicy zostali nagrodzeni statuetkami. Nagrody wręczyli Ksiądz Proboszcz Krzysztofa Wasiak, Pani Dyrektor ZSO w Godzianowie Lucja Supera oraz Pani Dyrektor GCKSiB w Godzianowie Anna Mozga. Nagrody zostały ufundowane przez Księdza Proboszcza. Podziękowania dla Pana Grzegorza Supery za pomoc w przeprowadzeniu turnieju i przygotowanie dyplomów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Następny turniej już za rok.