27 lut

Podium dla naszych drużyn w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce!!

2024-ims-koszykowka (1)

Dnia 27.02.2024 w hali sportowej w Godzianowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. W rywalizacji dziewcząt wzięły udział 3 drużyny a chłopców 5. Zwycięzca zawodów uzyskiwał awans do półfinału wojewódzkiego .

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych dziewcząt:

SP Kowiesy – SP Godzianów                    16 – 2
SP Dębowa Góra – SP Godzianów           20 – 4

Klasyfikacja:

1.    SP Kowiesy
2.    SP Dębowa Góra
3.    SP Godzianów

Skład: Oliwia Łyszkowicz, Amelia Mozga, Gabriela Muruk, Sylwia Mugrabia, Zuzanna Szczechowicz, Julia Szczechowicz, Oliwia Pawłowska.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców:

SP Godzianów   –  SP Maków                     12 – 5
SP Dębowa Góra  –   SP Godzianów          7 – 16
SP Kowiesy  – SP Godzianów                     4  –  7
SP Nowy Dwór  –   SP Godzianów            4 – 2

Klasyfikacja:

1.    SP Nowy Dwór
2.    SP Godzianów
3.    SP Dębowa Góra
4.    SP Kowiesy
5.    SP Maków

Skład: Dominik Makowski, Szymon Skopiński, Błażej Mozga, Michał Ceroń, Oskar Łyszkowicz, Przemysław Jagiełło, Piotr Józefecki, Jakub Mozga, Nikodem Zieliński.

Bardzo dobry występ naszych chłopców. Chłopcy po zaciętej walce nieznacznie przegrali pierwsze miejsce z Nowym Dworem. Natomiast dziewczęta zagrały na miarę swoich możliwości. W nagrodę nasze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i puchary, które wręczył Starota Powiatu Skierniewickiego Mirosław Belina.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska.

2024-ims-koszykowka (3) 2024-ims-koszykowka (2) 2024-ims-koszykowka (4)