22 mar

VII Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie

2024-konkur-wiedzy-sport (3)W dniu 22 marca 2024 roku w szkole podstawowej w Godzianowie odbył się VII Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie.

W konkursie wzięło udział czternastu uczniów jedna dziewczyna i 13 chłopców z klas III-VIII.

Klasyfikacja Gminnego Konkursu Wiedzy o Sporcie:

Lp.

14.

Oskar Łyszkowicz

VII a

Uczestnicy mieli do rozwiązania zadania w których były pytania wielokrotnego wyboru, pytania otwarte i skojarzenia. Maksymalna ilość zdobytych punktów to 48 a minimalna za które przyznawane są punkty do klasyfikacji i oceny z wychowania fizycznego to 20 punktów.

Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy czwartej Krzysztof Studniarek, który powtórzył osiągnięcie z poprzedniego roku. Pierwsza piątka uczniów konkursu otrzymała karty podarunkowe, które wręczyły Panie Dyrektor Lucja Supera i Anna Mozga. Nagrody ufundowało Gminne Centrum Kultury, Sportu i Biblioteka oraz sklepik uczniowski szkoły podstawowej. Gratulujemy wszystkim uczestnikom poziomu wiedzy sportowej.

Następny konkurs już za rok.

Organizatorzy konkursu: Robert Duda, Joanna Górajska, Grzegorz Supera.

2024-konkur-wiedzy-sport (1) 2024-konkur-wiedzy-sport (2) 2024-konkur-wiedzy-sport (4)