17 maj

XXXIV Mały Konkurs Recytatorski

Szkolne eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego przeprowadzone zostały 12 maja 2014r. w trzech kategoriach. Do przeglądu rejonowego             w Skierniewicach zaklasyfikowani zostali spośród 18 uczestników następujący uczniowie:

klasy I-II                                                                               klasy III- IV

Aleksandra Szychowska                                                 Julia Głuszek

Karolina Supera                                                                Weronika Bartosik

gimnazjum

Julia Świątkowska

Ponadto komisja konkursowa wyróżniła: Karolinę Czajkę z klasy III, Oliwię Sukiennik i Agatę Pąśko z klasy IV.

W dniu 15 maja pięć recytatorek zaprezentowało wybrane wiersze na przeglądzie rejonowym w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach, gdzie     o nagrody rywalizowało ponad 60 uczestników.

Weronika Bartosik – uczennica klasy IV została wyróżniona i będzie reprezentować naszą szkołę na przeglądzie wojewódzkim w Łódzkim Domu Kultury 31 maja 2014roku.

Anna Płocharczyk