04 maj

Eliminacje gminne do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

W dniu 24.03.2014 w hali sportowej w Godzianowie odbyły  się dwa mecze eliminacji gminnych  do Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt  i Chłopców. Nasi uczniowie rywalizowali  z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej z Lnisna. Grano do dwóch wygranych setów.

Wynik rywalizacji dziewcząt:

S.P. Godzianów   –  S.P. Lnisno      1 – 2

Skład reprezentacji dziewcząt:

Aleksandra Kozłowska, Renata Białkowska,  Angelika Dura, Weronika Kobierecka, Sylwia Jagielska, Agnieszka Malinowska, Zuzanna Markowicz, Natalia Skibińska, Martyna Kijo,  Aleksandra Skibińska.

Wynik rywalizacji chłopców:

S.P. Godzianów   –  S.P. Lnisno      1 – 2

Skład reprezentacji chłopców:

Adrian Czuba, Wiktor Głuszek, Jakub Farej, Jakub Drążkowicz, Łukasz Głuszek, Jakub Kowalski, Łukasz Kroc, Szymon Tuka, Daniel Dziąg.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska