08 cze

XI Turniej im. Andrzeja Kasterskiego Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 24.04.2014 na boisku  w Lipcach Reymontowskich odbyły się XI Turniej im. Andrzeja Kasterskiego Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej Chłopców organizowane przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. System rozgrywek w grupach każdy z każdym. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w grupach grały w półfinałach. Dwie najlepsze zespoły z drugich miejsc w grupach walczyły o miejsce V w turnieju. Czas gry wynosił 2 x 8 minut.

Wyniki rywalizacji z udziałem naszych chłopców:
S.P. Godzianów – S.P. Trzcianna 3 : 0 wo
S.P. Białynin – S.P. Godzianów 2 : 2 (J. Farej 2) k: 2-1
Mecz o miejsce V
S.P. Wysokienice – S.P. Godzianów 4 : 1 (N. Klepaczka)

Skład: Wiktor Głuszek, Adrian Czuba, Jakub Farej, Kamil Grabski, Jakub Kowalski, Tomasz Pąśko, Szymon Tuka, Paweł Urbanek, Norbert Klepaczka.

Nasi chłopcy w jedynym decydującym meczu o wyjściu do półfinałów  pechowo przegrali w rzutach karnych ze zwycięzcami zeszłorocznego turnieju Białyninem. W meczu o miejsce V zagraliśmy z Wysokienicami. Prowadząc w meczu, przegraliśmy zdecydowanie zajmując VI miejsce. Można było spodziewać się lepszego miejsca w stawce 11 drużyn.
W nagrodę otrzymaliśmy puchar ufundowany przez dyrektora GOKSiR w Lipcach Reymontowskich Tomasz Milewskiego.

Opiekunowie: Robert Duda, Joanna Górajska